bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Concordia Ubezpieczenia nagrodzona Złotym Godłem w konkursie Najwyższa Jakość QI za produkt Życie Casco

Concordia Ubezpieczenia nagrodzona Złotym Godłem w konkursie Najwyższa Jakość QI za produkt Życie Casco

Dodano: 2017-07-27

Concordia Ubezpieczenia została laureatem Programu „Najwyższa Jakość Quality International”. To już czwarta taka nagroda ubezpieczyciela. W tegorocznej edycji Złotym Godłem wyróżniono produkt Życie Casco. W poprzednich latach towarzystwo otrzymało w 2015 r. Brązowe Godło za produkt Życie Komfort, w 2013 r. Złote Godło za ubezpieczenie Ochrony Prawnej, a w 2011 r. Srebrne Godło za Życie Plus.

– Zdobycie Godła Najwyższa Jakość QI, rozpoznawalnego znaku o międzynarodowym znaczeniu, jest potwierdzeniem stosowania najwyższych standardów zarządzania. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ zaufanie stanowi fundament działalności firmy ubezpieczeniowej. Cieszymy się, że już po raz czwarty znaleźliśmy się w gronie najlepszych. Jest to spójne z naszą strategią uniwersalnego ubezpieczyciela z produktami wysokiej jakości – wyjaśnia Grzegorz Kukla, członek zarządu Concordii Ubezpieczenia.

Program Najwyższa Jakość QI jest największym konkursem jakościowym w Polsce, skupiającym przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium Polski. To projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością, a także wskazanie i promocja tych podmiotów, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Patronami programu są eksperci Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

Artykuły powiązane

Udostępnienie pracowników innej firmie jest z VAT, nawet jeśli było to nieodpłatne

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi, w wyroku z 25 września 2024 r. (sygn. akt I SA/Łd 506/24), stwierdził, że nieodp...

Naruszenie RODO – czy zawsze obowiązuje kara finansowa?

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z 26 września 2024 r. (sygn. C-768/21) orzekł, że organ ochr...

Podejrzenie popełnienia przestępstwa nie wystarcza do dyscyplinarki

Sąd Okręgowy w Sieradzu, w wyroku z 10 lipca 2024 r. (sygn. akt IV Pa 80/24), orzekł, że pracodawca może rozw...