bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Nowoczesne ubezpieczenie dla dzieci i młodzieży od Credit Agricole

Nowoczesne ubezpieczenie dla dzieci i młodzieży od Credit Agricole

Dodano: 2021-08-30
Publikator: informacja prasowa

Credit Agricole proponuje ubezpieczyć swoje dziecko z Pakietem na Wypadki, które powinno zapewnić ochronę w takich sytuacjach, jak upadek na WF-ie czy wywrotka na rowerze.

Z okazji powrotu do szkół, Credit Agricole oferuje nowoczesne ubezpieczenie, chroniące dzieci i młodzież od następstw nieszczęśliwych wypadków. Proponowany pakiet zawiera kompleksową obsługę i szeroką ochronę na wypadek codziennych nieprzewidzianych zdarzeń takich jak złamanie kości, uszczerbek na zdrowiu czy trwałe inwalidztwo. Bank przygotował specjalną ofertę szkolną dla uczniów w wieku od 3 do 18 lat.

– Szkoły często zachęcają rodziców do korzystania z grupowego ubezpieczenia. Warto jednak pamiętać, że takie ubezpieczenie nie jest obowiązkowe i można ubezpieczyć dziecko indywidualnie. Rodzic ma wtedy większą kontrolę nad zakresem ubezpieczenia i może wybrać takie, które pasuje do aktywności jego dziecka – mówi Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy banku Credit Agricole.

Wariant Szkolny ubezpieczenia dotyczy szerokiej pomocy po wypadku. W ramach polisy klient otrzymuje szeroki zakres świadczeń assistance dla dziecka, obejmujący wizytę lekarza pierwszego kontaktu, wizyty pielęgniarki, a w przypadku hospitalizacji również zakup i dostarczenie sprzętu ortopedycznego przepisanego przez lekarza lub protez, a także zabiegi rehabilitacyjne. Co więcej, w przypadku dłuższej nieobecności dziecka w szkole z powodu nieszczęśliwego wypadku, ubezpieczenie zapewni możliwość skorzystania z pięciu godzin bezpłatnych korepetycji.

Ubezpieczenie można wykupić w dowolny moment (nie tylko na początku roku szkolnego) w różnych konfiguracjach: oboje rodzice i dziecko, mama i dzieci lub same dzieci. Składka może być opłacana co miesiąc. Pakiet na Wypadki zapewnia ochronę na całym świecie, 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Artykuły powiązane

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...

Nazwa „odszkodowanie” nie wystarczy do zwolnienia z PIT

Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) w wyroku z dnia 26 marca 2024 r. (sygn. akt...