bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Ubezpieczenie zakupów online dla klientów Raiffeisen Polbank

Ubezpieczenie zakupów online dla klientów Raiffeisen Polbank

Dodano: 2017-12-20

Raiffeisen Polbank we współpracy z Europ Assistance Polska przygotował ubezpieczenie „Wymarzone eZakupy”. Sprawdzi się ono w przypadku niedostarczenia zakupionego towaru, a także w sytuacji dostarczenia wadliwego albo niezgodnego z opisem produktu. To wielkie udogodnienie dla kupujących online.

Klienci posiadający w Raiffeisen Polbanku konto osobiste mogą przystąpić do umowy ubezpieczenia „Wymarzone eZakupy” bez wychodzenia z domu. Zrobią to za pośrednictwem systemu Bankowości Internetowej R-Online z poziomu komputera. Rozwiązanie to zostało przygotowane przez bank z myślą o osobach, które często dokonują transakcji w e-sklepach czy na aukcjach internetowych. Teraz nie muszą się martwić o swoje zakupy, bo w przypadku nieotrzymania przesyłki lub jego niezgodności z zamówieniem, otrzymają zwrot wartości transakcji do kwoty 10 tys. zł.

– To kolejny produkt w ramach naszej „Wymarzonej” oferty, którego konstrukcja na pierwszym miejscu stawia wygodę i bezpieczeństwo klienta. W dobie dynamicznego rozwoju handlu internetowego chcemy dać klientom pewność, że w przypadku kłopotów z dostawcą lub otrzymania wadliwego towaru nic nie stracą. Uważamy, że rozwiązanie poprawiające bezpieczeństwo osób kupujących w sieci może sprzyjać dalszemu wzrostowi popularności wirtualnych zakupów. A to wygodna alternatywa, pozwalająca oszczędzać czas. Dodatkowo w odróżnieniu od istniejących ubezpieczeń na rynku, składka ubezpieczeniowa nie jest uzależniona od ilości i wartości transakcji; jest określona w stałej kwocie i wynosi zaledwie 2 zł miesięcznie – mówi Iwona Czępińska, Dyrektor ds. Ubezpieczeń w Raiffeisen Polbanku.

Artykuły powiązane

Udostępnienie pracowników innej firmie jest z VAT, nawet jeśli było to nieodpłatne

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi, w wyroku z 25 września 2024 r. (sygn. akt I SA/Łd 506/24), stwierdził, że nieodp...

Naruszenie RODO – czy zawsze obowiązuje kara finansowa?

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z 26 września 2024 r. (sygn. C-768/21) orzekł, że organ ochr...

Podejrzenie popełnienia przestępstwa nie wystarcza do dyscyplinarki

Sąd Okręgowy w Sieradzu, w wyroku z 10 lipca 2024 r. (sygn. akt IV Pa 80/24), orzekł, że pracodawca może rozw...