bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Warta wprowadza carsharing do swojej oferty

Warta wprowadza carsharing do swojej oferty

Dodano: 2017-11-14

Klienci Warty zamiast auta zastępczego mogą skorzystać ze współdzielonych samochodów Traficara. Dzięki temu nie muszą płacić za benzynę, ani za miejskie parkingi, a każda podróż jest objęta kompleksowym ubezpieczeniem bez udziału własnego w szkodzie. Usługa obowiązuje w siedmiu miastach, w których działa Traficar. Jest to kolejna tego typu usługa na polskim rynku ubezpieczeniowym. Do tej pory możliwość skorzystania z carsharingu udostępniła swoim klientom ERGO Hestia. Czytaj więcej: ERGO Hestia uruchamia usługę CarSharingu jako pojazdu zastępczego.

Usługa carsharingu to dla klientów ubezpieczyciela alternatywa względem najmu auta zastępczego z ubezpieczenia OC ppm. Jeśli poszkodowany zdecyduje się na tę opcję, otrzyma na skrzynkę mailową instrukcję i voucher kwotowy na darmowe przejazdy Traficarem. Usługa jest dostępna w: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Dzięki skorzystaniu z carsharingu klienci Warty zyskują szereg korzyści. Przyznany limit kwotowy działa w formule bezterminowej i nie ma dziennych ograniczeń. Środki nie tracą ważności. Jeśli nie zostaną wykorzystane w terminie naprawy własnego samochodu można je skonsumować na przejazdy Traficarem w przyszłości.

– Oczekiwania klientów firm ubezpieczeniowych zmieniają się, dotyczy to również usług w ramach likwidacji szkód. Na każdym polu chcemy odpowiadać na ich potrzeby, oferując pełną paletę rozwiązań dla osób szukających tradycyjnych, jak i innowacyjnych rozwiązań. Dlatego między innymi już od kilku miesięcy oferujemy klientom mobilne zgłoszenie szkód za pomocą Facebook Messengera. Chcemy również wykorzystać coraz bardziej popularny trend carsharingu, oferując go jako alternatywę dla tradycyjnego samochodu zastępczego. Jestem pewny, że wiele osób będzie zainteresowanych skorzystaniem z takiego rozwiązania, które oczywiście wiąże się z ekonomicznymi jak i ekologicznymi korzyściami – mówi Adam Fulneczek, dyrektor zarządzający Departamentem Strategii Likwidacji Szkód w Warcie.

Artykuły powiązane

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...